• Cég neve

    BARÁTI-CENTER Kft.

  • Munkavégzés helye

    9081 Győrújbarát, Veres Péter utca 91.

  • Fizetés

    Nettó 2 500 - 3 500 Ft/óra bér Mozgóbér Prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Napi menü és á la carte ételek készítésében való részvétel, az ételek precíz minőségi tálalása, nyersanyagok előkészítése, a munkafolyamatoknál a HACCP rendszer betartása, konyhai rend és tisztaság megőrzése.

Elvárások

Szakirányú végzettség, tapasztalat, önálló munkavégzés, raktározási és tárolási feladok ellátása szintén a minőségbiztosítási rendszer elvárásainak megfelelően.

Előnyt jelent

Napi menü főzésben és előkészítésben való jártasság. Étlapunk hagyományos, klasszikus ételei mellé új ötletek kivitelezése (akár ebédmenüs ajánlatnak), ételek elkészítése szezonális és állandó étlapunkra a mai kor igényeinek megfelelően.

Amit kínálunk

Fizetés megállapodás szerint (nettó 2500Ft/órától-3500Ft/óráig) az elvégzett munka minőségétől függően.
Hosszútávú biztos munkahely, utazás költség térítés, év végi prémium, előre tervezhető beosztás.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Éttermünk 25 éve üzemel, kollégáink többsége több mint 10 éve a Sarokház Étterem csapatát erősítik.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.